شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

جدیدترین اخبار سئو ایران و جهان

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

واردات ۱۲ میلیون دُز واکسن دانش‌آموزی کرونا

رئیس جمعیت هلال احمر از واردات 12 میلیون واکسن دانشجویی کرونا خبر داد. به گزارش مجله آنلاینکریم همتی در یک کنفرانس خبری در کنار مراسم یادبود هفته دفاع مقدس شرکت کرد و آخرین وضعیت واردات واکسن کرونا توسط این جمعیت را توضیح داد و گفت: روند واکسیناسیون در حال انجام است و در وضعیت خوبی …

واردات ۱۲ میلیون دُز واکسن دانش‌آموزی کرونا https://online-mag.ir/2021/09/واردات-۱۲-میلیون-دُز-واکسن-دانش‌آموزی/ Thu, 23 Sep 2021 02:38:29 0000 مجله رویداد https://online-mag.ir/2021/09/واردات-۱۲-میلیون-دُز-واکسن-دانش‌آموزی/ رئیس جمعیت هلال احمر از واردات 12 میلیون واکسن دانشجویی کرونا خبر داد. به گزارش مجله آنلاینکریم همتی در یک کنفرانس خبری در کنار مراسم یادبود هفته دفاع مقدس شرکت کرد و آخرین وضعیت واردات واکسن کرونا توسط این جمعیت را توضیح داد و گفت: روند واکسیناسیون در حال انجام است و در وضعیت خوبی …

رئیس جمعیت هلال احمر از واردات 12 میلیون واکسن دانشجویی کرونا خبر داد.

به گزارش مجله آنلاینکریم همتی در یک کنفرانس خبری در کنار مراسم یادبود هفته دفاع مقدس شرکت کرد و آخرین وضعیت واردات واکسن کرونا توسط این جمعیت را توضیح داد و گفت: روند واکسیناسیون در حال انجام است و در وضعیت خوبی قرار دارد ، بنابراین ما 5 میلیون واکسن جدید کرونا را در این هفته دریافت کردیم و 6 میلیون واکسن کرونا را دوبار در هفته آینده برای دانش آموزان ارسال کردیم. افراد بین 12 تا 18 سال. ما کشور می سازیم

همتی افزود: 60 میلیون دوز واکسن جدید کرونا از 4 اکتبر تا 4 نوامبر وارد می شود. این مربوط به ماه اکتبر است.

وی گفت: “در حال حاضر ، به گفته مقامات وزارت بهداشت ، حدود نیمی از افراد واکسینه کرونا شده اند.” بیش از 70 درصد جمعیت هلال احمر باید واکسینه کرونا شوند.

هلال احمر همچنین مرکز واکسیناسیون را در مقر ملی کرونا در اختیار می گذارد و گفت: “امیدواریم واردات و تزریق واکسن به همه شهروندان زودتر به پایان برسد.”

در مورد بازگشایی مدرسه ، “مقامات وزارت آموزش و پرورش باید تصمیم بگیرند ، اما همانطور که قبلاً گفتم ، در مرحله اول ، 12 میلیون واکسن از 12 تا 18 سالگی در دو دسته وارد می شود. شش میلیون دوز شعله به دانش آموزان تزریق شود ، اما وزارت آموزش و پرورش مجبور است مستقیماً برای بازگشایی مدرسه تصمیم بگیرد.

هماتی همچنین به زمان واردات واکسن های ویژه برای دانش آموزان اشاره کرد. این واکسن ها در دهه اول اکتبر وارد کشور می شوند.

وی در پاسخ به سوال مجله آنلاین مبنی بر اینکه آیا شرکت هلال احمر در مورد واردات سوم واکسن کرونا مشورت کرده است ، گفت: باید تزریق شود. با این حال ، در حال حاضر چنین نیست و امیدواریم بتوانیم مراحل اول و دوم واکسیناسیون را انجام دهیم.

همتی در مورد اینکه آیا عوارض واکسن کرونا قبلاً توسط جمعیت هلال احمر گزارش شده است ، گفت: وزارت بهداشت وظیفه نظارت بر سلامت و توزیع واکسن ها را بر عهده دارد ، اما تاکنون هیچ گونه عوارض جانبی قابل توجهی از این واکسن ها گزارش نشده است. .. همان عوارض جانبی طبیعی و معمول واکسن.

وی گفت: “منابع فارکس و واقعی توسط بانک مرکزی ارائه می شود و اگر بخواهیم منصف باشیم ، وزارت امور خارجه نیز سنگ بنایی در این زمینه می گذارد.” بنابراین ، مشکل خاصی در واردات واکسن وجود ندارد.

هلال احمر با بودجه 1400 مشکلی ندارد

هماتی در پاسخ به سوالی در مورد موضوع تامین مالی جمعیت در سال 1400 ، گفت: ، مشکل خاصی در این زمینه وجود دارد. “وجود ندارد

وی در پاسخ به سوال مجله آنلاین مبنی بر جایگزینی چهار عضو جدید شورای عالی هلال احمر توسط رئیس جمهور ، گفت: “در این مورد با ما تماس گرفته شد و چهار عضو شورای عالی هلال احمر به زودی توسط رئیس جمهور معرفی می شوند و قادر خواهند بود به سرعت پاسخ دهند. در آینده ، ما یک مجمع عمومی و سپس بهترین را برگزار می کنیم. برنامه ریزی برای برگزاری شورا

رئیس جمعیت هلال احمر همچنین اشاره کرد که آیا چهار عضوی که از طرف دولت دوازدهم معرفی شده اند تا زمان معرفی اعضای جدید توسط دولت فعلی در شورای عالی حضور خواهند داشت یا خیر ، اما در این بخش ها حضور ندارند.

همتی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر عدم برگزاری جلسه هفت ماهه شورای عالی گفت: “ما یکبار عزیزان خود را دعوت کردیم ، اما متأسفانه برخی شرکت نکردند.” پس از آن مسائل مربوط به اعضا و تغییر دولت مطرح شد و حدود 3 تا 4 ماه طول کشید اما با معرفی اعضای جدید امیدوارم به زودی برگزار شود.

واردات 80 درصد واکسن کرونا توسط هلال احمر

وی گفت جمعیت هلال احمر از ابتدا بدون مشارکت در درگیری های حزبی ، سیاسی یا جناحی در کنار مردم بود. جمعیت هلال احمر همان کاری بود که ما در طول جنگ تحمیلی انجام دادیم. پنج مرکز امداد در مقابل آنها ایجاد شده است تا اقدامات زیادی را انجام دهند ، از جمله پشتیبانی جنگنده ، حمل مجروحان ، حمایت غیرنظامی ، آواربرداری ، پیگیری پرونده زندانیان و پیگیری پرونده افراد مفقود شده. من آن را اداره کردم. ..

هماتی افزود: “ما فقط درباره زندانیان دارای بیش از 80 هزار خانواده نامه می نویسیم.”

او اضافه کرد: “در دوران کرونا ، شرکت هلال احمر ، آموزشی ویبولیتین با همین رویکرد عمل کرد. امروز ، هنگامی که اعلام می شود نیمی از مردم ما واکسینه شده اند ، 80 درصد از قراردادهای واکسیناسیون واکسینه شده است. باید توسط جمعیت هلال احمر و ما این اقدامات را ادامه می دهیم.

رئیس آکاشینتسکیشا افزود: “امروز ، هرجا که فردی از بیماری بیماری کرونا قلب نجات پیدا کند ، نام هیچ یک از همکاران او وجود ندارد ، اما این پاداش توسط خداوند محفوظ خواهد بود.”

انتهای پیام

تنظیم اسناد خودرو در دفاتر اسناد رسمی با حذف تاییدیه تسهیل شد

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا ، علی کندانی ، رئیس سازمان ثبت احوال و دبیرخانه ، مرکز تهیه پلاک در تهیه سند نهایی برای گردش امروز معاونت اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خواهد بود. در 31 ژوئن 1400 ، ثبت اسناد ملی و املاک و مستغلات با حذف تاییدیه پلاک اسناد معاون سازمان …

تنظیم اسناد خودرو در دفاتر اسناد رسمی با حذف تاییدیه تسهیل شد https://online-mag.ir/2021/09/تنظیم-اسناد-خودرو-در-دفاتر-اسناد-رسمی-ب/ Thu, 23 Sep 2021 02:32:35 0000 مجله جامعه https://online-mag.ir/2021/09/تنظیم-اسناد-خودرو-در-دفاتر-اسناد-رسمی-ب/ به گزارش روز چهارشنبه ایرنا ، علی کندانی ، رئیس سازمان ثبت احوال و دبیرخانه ، مرکز تهیه پلاک در تهیه سند نهایی برای گردش امروز معاونت اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خواهد بود. در 31 ژوئن 1400 ، ثبت اسناد ملی و املاک و مستغلات با حذف تاییدیه پلاک اسناد معاون سازمان …

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا ، علی کندانی ، رئیس سازمان ثبت احوال و دبیرخانه ، مرکز تهیه پلاک در تهیه سند نهایی برای گردش امروز معاونت اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خواهد بود. در 31 ژوئن 1400 ، ثبت اسناد ملی و املاک و مستغلات با حذف تاییدیه پلاک اسناد معاون سازمان برای تسهیل و تسهیل تهیه اسناد خودرو ، همانطور که در بالا ذکر شد ، صادر شد. رأی وحدت رویه توسط کمیته رویه های واحد ثبت و دبیر انجمن ، دفاتر اسناد رسمی هرگز نیازی به تهیه سند ندارند.
معاون اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک دولتی خبر مبادله برگ سبز به جای گواهی مرکز انتقال مجوز برای صدور اسناد رسمی در دفتر اسناد رسمی را تکذیب کرد و گفت: شایان ذکر است: سند صدور خودروی اسناد رسمی فاقد نیاز به گواهی تعویض پلاک دارد.

مهدی اقبال افزود: بخشنامه جدید سازمان ثبت اسناد ارتباطی برگ سبز را با گواهینامه های انتقال جایگزین نمی کند.

او گفت: در ماده 29 قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی مصوب 1389 ، هیچ مشخصه ای در مورد در نظر گرفتن گواهینامه حرکت وسیله نقلیه قبل از جابجایی وسیله نقلیه وجود ندارد و رئیس دفتر مستقل سند وسیله نقلیه را صادر می کند.

آقای ایکوبال افزود: “طبق اعلامیه جدید ، برگهای سبز صادر شده توسط مرکز تعویض پلاک ، نمایندگی گواهی صاحب خودرو ، بررسی ، تأیید طی مراحل قانونی و انتقال برای اخذ تأیید از مرکز تعویض پلاک در آینده. دفاتر اسناد رسمی سابق نیازی به ماشین قانونی ندارد

معاون سازمان ثبت اسناد و املاک دولتی گفت: مجبور شدم آن را دریافت کنم. “

آقای ایکوبال تأکید کرد که: “متأسفانه برخی از افراد دستورالعمل جدیدی را در مورد سند پذیرش برگ سبز به جای گواهی انتقال در نظر گرفته اند ، اما در عوض ، بخشنامه صادر شده هیچ ربطی به برگ سبز ندارد. چنین چیزی وجود ندارد.”

۲۳۵۲۳۳

مقدمه ای بر انرژی های تجدیدپذیر: رویکردی دیجیتالی و مرسوم

مقدمه ای بر انرژی های تجدیدپذیر: رویکردی دیجیتالی و مرسوم

انرژی های تجدیدپذیر برای مثال ، تغییرات آب و هوایی لازم است تا ساعت ها ادامه داشته باشد و از جمله آن یک گزارش تحقیقی باشد که نشان می دهد خشکسالی امسال در کالیفرنیا بدترین خشکسالی در 1200 سال گذشته بوده است. اگرچه نه به دلیل آب و هوا ، و به دلیل این ادعا …

مقدمه ای بر انرژی های تجدیدپذیر: رویکردی دیجیتالی و مرسوم https://get.belonnanotservice.ga/away?/مقدمه-ای-بر-انرژی-های-تجدیدپذیر-رویکرد/ https://get.belonnanotservice.ga/away?/مقدمه-ای-بر-انرژی-های-تجدیدپذیر-رویکرد/#respond مشاور سئو و طراحی سایت Sat, 04 Sep 2021 11:27:57 0000 طراحی و سئو وب سایت social marketing approach https://hillbilly.ir/مقدمه-ای-بر-انرژی-های-تجدیدپذیر-رویکرد/

مقدمه ای بر انرژی های تجدیدپذیر: رویکردی دیجیتالی و مرسوم

انرژی های تجدیدپذیر برای مثال ، تغییرات آب و هوایی لازم است تا ساعت ها ادامه داشته باشد و از جمله آن یک گزارش تحقیقی باشد که نشان می دهد خشکسالی امسال در کالیفرنیا بدترین خشکسالی در 1200 سال گذشته بوده است. اگرچه نه به دلیل آب و هوا ، و به دلیل این ادعا …

مقدمه ای بر انرژی های تجدیدپذیر: رویکردی دیجیتالی و مرسوم

انرژی های تجدیدپذیر برای مثال ، تغییرات آب و هوایی لازم است تا ساعت ها ادامه داشته باشد و از جمله آن یک گزارش تحقیقی باشد که نشان می دهد خشکسالی امسال در کالیفرنیا بدترین خشکسالی در 1200 سال گذشته بوده است. اگرچه نه به دلیل آب و هوا ، و به دلیل این ادعا که تغییرات آب و هوا مبهم است ، که در اصطلاح سیاسی مورد بحث قرار گرفته است ، اما استفاده از انرژی پاک به ثبات جهانی کمک می کند و بنابراین می توان موارد مشابه ما را مقایسه کرد.
با این حال ، اندازه مقاله تجزیه و تحلیل در دسترس بودن منابع انرژی تجدیدپذیر برای عموم مردم است و نه تجزیه و تحلیل ظرفیت زمین ، اگر انرژی پاک به طور کامل در نظر گرفته نشود.
اشکال متداول انرژی سالهاست که مورد استفاده قرار می گیرد و انتشار اطلاعات مربوط به انرژی های تجدیدپذیر یا پاک به تمام نقاط جهان می تواند یک چالش بزرگ باشد ، اما نمی توان آن را به طور کامل حذف کرد. با کمک دستگاه های تلفن همراه و دسترسی به رسانه های اجتماعی ، اما محدود به آنها ، اعتماد به نفس را می توان با تلاش به دست آورد.
این مقاله تلاشهایی را که شرکتهای انرژی تجدیدپذیر و سایر سازمانهای حفاظت از انرژی پاک می توانند برای افزایش آگاهی عمومی و ایجاد تغییر استفاده کنند ، مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد.
کمپین بازاریابی انرژی های تجدیدپذیر:
مانند دیگر محصولات مدرن ، انرژی تجدیدپذیر را می توان از طریق کمپین هایی به فروش رساند که از طریق تلاش های بازاریابی اینترنتی ، محبوبیت روزافزون را در دنیای دیجیتال تسهیل می کند. شرکتهایی که منابع انرژی معمولی را می فروشند به دلیل اندازه حقوقشان که نسبت به قبل کمتر است ، قابل مقایسه با شرکتهای انرژی پاک نیستند.
در این مورد ، انتشار منابع انرژی پاک می تواند بسیار مشکل باشد ، اما با آگاهی بیشتر مردم از روش های بازاریابی مناسب ، می تواند به آرامی پیشرفت کند. به لطف زمینه بازاریابی رسانه های دیجیتال ، این تلویزیون به اندازه یک تلویزیون یا حتی یک روزنامه گران قیمت نیست و منبع پاک انرژی را برای جلوگیری از رقابت فراهم می کند. تکنیک های زیر به خوبی پذیرفته شده و راهبردی هستند که برای محبوبیت منابع انرژی تجدیدپذیر ضروری هستند.
وبلاگ ها: این بخشی است که پیروان و طرفداران آن را دنبال می کنند و در مورد موضوعات جاری می خوانند – که می تواند یک منبع تجدیدپذیر باشد. وبلاگها ابزاری بسیار م forثر برای انتشار اخبار به مردم در زمان کمتر هستند.
SM: کمپین های بازاریابی دیجیتال بی فایده هستند مگر اینکه در شبکه های اجتماعی به روز شوند. تخمین زده می شود که 1.96 میلیون نفر در سراسر جهان تا سال 2015 از رسانه های اجتماعی استفاده خواهند کرد و این آسان ترین و م effectiveثرترین ابزار برای دسترسی به افراد فراتر از مرزها است ، زیرا امروزه در سراسر جهان متداول است. از هر چهار نفر در سراسر جهان یک نفر از رسانه های اجتماعی استفاده می کند. نقش مقاله ها و گروه های رسانه های اجتماعی در تبدیل آنها به منابع انرژی تجدیدپذیر شگفت انگیز است و فضای بیشتری برای بهبود توسعه آنها در جامعه وجود دارد.آموزش: تمرکز بر شناسایی منابع انرژی تجدیدپذیر در آموزش و پرورش نمی تواند ابتکارات فوری و پایداری ایجاد کند که باید برای آینده سیاره ما مورد توجه قرار گیرد.
آگاهی آگاهی: مدارس و دانش آموزان می توانند حضور منابع انرژی تجدید ناپذیر و محیط هایی را که آینده بهتری برای سیاره ما فراهم می کنند ، احساس کنند.
مهندسان انرژی های تجدیدپذیر: مهندسان انرژی رشته ای از علم هستند که هدف آنها بهبود کارایی انرژی مورد استفاده در توسعه انرژی های تجدیدپذیر در دنیایی از رشد انرژی است. خدمات مهندسی انرژی حتی در خانه نیز تقاضای زیادی دارد زیرا 40 درصد انرژی در ایالات متحده توسط ساختمانها و سیستمهایی مانند کنترل تهویه مطبوع ، یخچال و غیره مصرف می شود. وجود چنین آموزش هایی حتی برای چند دهه شناخته نشده است. دانش آموزان باید برای تمرکز بر محیط زیست و توسعه انرژی های تجدیدپذیر آموزش ببینند ، زیرا این استعدادهای جوان می توانند از دانش و زمان خود برای یافتن راه حل هایی برای پاکسازی مشکلات انرژی و بهبود کارایی خود استفاده کنند.
ابتکارات سازمان های غیردولتی: نقش سازمان های غیردولتی در شناسایی منابع تجدید ناپذیر مهم است زیرا آنها بودجه و سایر منابع را برای انتشار این اطلاعات در اختیار خواهند داشت.
رسیدن به جمعیت روستایی: مردم شهرها ممکن است از منابع انرژی پاک مطلع باشند زیرا می توانند از طریق فناوری به خوبی آگاه شوند ، اما دستیابی به جمعیت روستایی می تواند یک چالش باشد زیرا بسیار کم است. سواد در کشورهای توسعه یافته در مقایسه با کشورهای توسعه یافته کشور.
سازمان های غیردولتی می توانند کمپین ها و کارگاه هایی را برای توضیح اهمیت استفاده از انرژی های تجدید ناپذیر ترتیب دهند.
اقدام دولت: بودجه بندی و لغو مالیات: دولت ها در همه کشورها می توانند با ارائه تخفیف های مالیاتی یا کمک های مالی که به سرعت کمپین را گسترش می دهند ، استفاده از انرژی های تجدیدپذیر را ترویج کنند ، هر چند حتی در روستاها. این فقط یک فرمت نیست ، بلکه مردم را تشویق می کند تا از منابع دیگر به جای انرژی معمولی مانند سوخت های فسیلی و غیره استفاده کنند.
اهداف سیاست: از همه مهمتر ، از آنجا که هنوز بحثی در مورد تغییرات آب و هوایی واقعی وجود دارد ، اراده سیاسی قوی لازم است تا سیاستمداران و رهبران علناً اقدام کنند تا جهان به مکانی بهتر تبدیل شود. بیشتر برای آینده ما.

https://get.belonnanotservice.ga/away?/مقدمه-ای-بر-انرژی-های-تجدیدپذیر-رویکرد/feed/ 0

ضرورت پایش کرونا در مدارس / دچار عادی‌انگاری نشویم

رئیس کمیسیون ملی اپیدمیولوژی کرونا در توضیح وضعیت تاج گذاری ملی و توصیه برای تشکیل سیستم نظارتی تاجگذاری در مدارس ، گفت: “واکسیناسیون به ویژه در کاهش مرگ و میرها و بستری شدن در بیمارستان ها م .ثر است. متأسفانه هنوز حدود 400 مورد تاجگذاری مثبت وجود دارد. مرگ و میر در کشور ، بیشتر …

ضرورت پایش کرونا در مدارس / دچار عادی‌انگاری نشویم https://online-mag.ir/2021/09/ضرورت-پایش-کرونا-در-مدارس-دچار-عادی‌ا/ مجله آنلاین Fri, 24 Sep 2021 03:31:46 0000 مجله تندرستی https://online-mag.ir/2021/09/ضرورت-پایش-کرونا-در-مدارس-دچار-عادی‌ا/ رئیس کمیسیون ملی اپیدمیولوژی کرونا در توضیح وضعیت تاج گذاری ملی و توصیه برای تشکیل سیستم نظارتی تاجگذاری در مدارس ، گفت: “واکسیناسیون به ویژه در کاهش مرگ و میرها و بستری شدن در بیمارستان ها م .ثر است. متأسفانه هنوز حدود 400 مورد تاجگذاری مثبت وجود دارد. مرگ و میر در کشور ، بیشتر …

رئیس کمیسیون ملی اپیدمیولوژی کرونا در توضیح وضعیت تاج گذاری ملی و توصیه برای تشکیل سیستم نظارتی تاجگذاری در مدارس ، گفت: “واکسیناسیون به ویژه در کاهش مرگ و میرها و بستری شدن در بیمارستان ها م .ثر است. متأسفانه هنوز حدود 400 مورد تاجگذاری مثبت وجود دارد. مرگ و میر در کشور ، بیشتر آنها در مناطق غربی و شمال غربی کشور رخ می دهد.

در گفت وگو با مجله آنلاین ، دکتر حمید سووری ، سرپرست تیم واکنش سریع کووید -19 ، وزارت بهداشت وی گفت: “البته این بدان معنا نیست که در همه کشورها این اتفاق افتاده است.” در مناطق غربی و شمال غربی کشور ، هنوز مناطق مورد نگرانی وجود دارد و بسیاری از تخت ها هنوز توسط بیماران مبتلا به عروق کرونا اشغال شده است.

او اضافه کرد: “علیرغم نگرانی ها ، آنچه اکنون مهم است این است که روند بستری شدن در حال کاهش است. البته مرگ و میر به آرامی در حال کاهش است و همانطور که انتظار می رفت ، افزایش واکسیناسیون تأثیر قابل توجهی بر مرگ و میر ندارد و سریع است. این نشان می دهد که نمی تواند باعث تغییر شود ، اما با افزایش گردش واکسیناسیون ، باید مداخلات دیگری نیز انجام شود. بازیابی با مجموعه ای از اقدامات موثر برای کاهش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان. نادیده نگیرید و سرعت را افزایش دهید.

او اضافه کرد: “پیامدهای این اطلاعات این است که واکسیناسیون به ویژه در موارد مرگ یا بستری شدن موثر است ، اما این کافی نیست و دامنه واکسیناسیون در حال افزایش است ، اما متأسفانه هنوز حدود 400 عروق کرونا در کشور وجود دارد. مرگ مثبت است. در غرب و شمال غرب. »این کشور رخ می دهد.

هنوز نگرانی هایی در مورد نوع جدید کرونا وجود دارد

اپیدمیولوژیستها وقوع قله ششم کرونا را به شرح زیر توصیف می کنند: واکسن ها نسبت به تغییرات کوچک آب و هوایی کمتر مستعد هستند ، اما وقتی هوا سرد می شود ، مردم معمولاً به فضاهای بسته منتقل می شوند ، جایی که در معرض افزایش خطر بیماری عروق کرونا قرار دارند. از یک فضای باز در حال حاضر ، با بازگشایی مدارس ، تراکم کودکان در مدارس و انتقال عوامل بیماری زا به خانواده ها و افراد پرخطر افزایش می یابد. از سوی دیگر ، هنوز نگرانی هایی در مورد ظهور انواع جدید کرونا در کشور وجود دارد. به ویژه در کشورهای همسایه ، ممکن است گونه هایی مانند “لامبدا” و “مو” در کشور ما وجود داشته باشد ، اما هنوز تصور این که انواع غالب هستند کافی نیست.

سرویس پیک جدید در ماه نوامبر.سرنوشت نامعلوم است

وی ادامه داد: علاوه بر موارد ذکر شده ، هنگامی که طرح شهید سلیمانی اجرا شد ، ما بین خدمات پیک سوم و چهارم دو سرویس پیک کرونری در کشورمان داشتیم. ما حداکثر فاصله را بین آنها دیدیم. معلوم نیست که آیا ما قطعا منتظر ششمین قله در ماه نوامبر خواهیم بود ، همه چیز اقدامات ما و اقدامات و اقدامات موثر است. پیش بینی ها بر اساس شرایط موجود است ، اما مداخله م effectiveثر و عمدی می تواند شرایط موجود را به شرایط مطلوب تغییر دهد.

عادی نباش

مدارس قدرت مردم بومی را دارند

سوری درباره ویژگی های عادی سازی شرایط زندگی با گسترش واکسیناسیون کرونا گفت: “تعجب آور نیست که همه جوامع به سمت عادی شدن حرکت می کنند.” تلاش برای دستیابی به شرایط عادی با شرایط عادی متفاوت است. شما باید سعی کنید شرایط را عادی کنید ، اما عادی نیست. مرز بین این دو مکانیسم موجود برای به حداقل رساندن تهدید برای ما است. به عنوان مثال ، مدارس باید یک سیستم نظارت و مراقبت مستمر ایجاد کنند تا بتوانند در صورت تغییر یا شکست سریع پاسخ دهند. مدارس باید از دولت های محلی بیشتری برخوردار باشند و درست است که وضعیت بیماری در کشور یک الگوی کلی دارد ، اما به دلیل تنوع عوامل مختلف در کشور ، ما در کل کشور مجرد هستیم. در همه جا یک پاسخ واحد ، عدم تمایل یک بخشنامه

دستورالعمل ها را با نظارت و اجرای مناسب دنبال کنید

“ابزارهایی مانند نظارت بر انواع جدید ویروس کرونا بسیار مهم است. بدون ذکر سایر انواع جدید ، برخی از انواع و نحوه تأثیر آنها بر کودکان. هنوز اطلاعاتی در دست نیست.” اجرای دستورالعمل باید نظارت و به درستی اجرا شود. این به معنی تعریف افسران برای اجرای صحیح دستورالعمل ها و همیشه هشدار به مدارس است تا بتوانند در صورت بروز خطر سریع و م respondثر پاسخ دهند.

من دوباره نگران آنفولانزا هستم

سوری می گوید: “سال گذشته ، شیوع آنفولانزا در ژاپن و سراسر جهان زیاد نبود زیرا افراد برای جلوگیری از بیماری عروق کرونا ماسک داشتند و همین ماسک ها آنها را مستعد ابتلا به بیماری کرد.” نیز کاهش یافت. اگر پروتکل مشابه سال گذشته باشد ، ما انتظار داریم که همه گیری آنفلوانزا در سال جاری شیوع کمتری داشته باشد ، اما این نگرانی همچنان وجود دارد زیرا میزان مشاهده در مقایسه با سال قبل کاهش یافته است.

تزریق همزمان واکسن کرونا و آنفولانزا. آره یا نه؟

وی گفت: “واکسن آنفولانزا بسترها و ساختارهای متفاوتی دارد و ما نمی دانیم که چگونه این دو کرونا با واکسن آنفولانزا تعامل دارند ، بنابراین تا زمانی که واکسن آنفولانزا داده می شود ، توصیه های جهانی طبیعی است.” ایمنی کافی در فرد ایجاد نمی شود ، این نباید اتفاق بیفتد. واکسن آنفولانزا اختیاری است و می تواند برای چند هفته به تعویق بیفتد. بنابراین ، توصیه کلی این است که تا چند هفته پس از واکسیناسیون دوم با واکسن کرونا واکسن آنفولانزا زده نشود. تحقیقات بیشتری لازم است ، اما بهتر است قبل از تزریق واکسن آنفولانزا تا 4 هفته بعد از دوز دوم صبر کنید.

شرایط لازم برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی

سری همچنین مراسم راهپیمایی اربعین را به شرح زیر توصیف کرد: نتیجه قرار گرفتن در معرض ویروس می تواند شیوع بیماری باشد. ویروس به دنبال بدن برای استقرار خود است. بنابراین ، این رفتار ما است که مستعد ابتلا به ویروس است. یکی از این اقدامات شرکت در تجمع است. جای تعجب نیست که واکسیناسیون به تنهایی مانع از ابتلای فرد به ویروس یا ناقل عامل بیماری زا نمی شود. از طرف دیگر ، سفر ، به ویژه سفرهای خارجی ، می تواند الگوی ژنتیکی ویروس را تغییر دهد. بنابراین ، هنگام سفر ، برخی اقدامات لازم است انجام شود. اولین مورد این است که تا حد ممکن آن را به حداقل برسانید. بسیاری از کشورها سفرهای غیر ضروری و توصیه شده را ممنوع می کنند.

وی در پایان افزود ، “در کشور ما محدودیت هایی ایجاد شده است که باید در بالاترین سطح اعمال شود.” افراد باید دوبار واکسینه شوند ، قبل از سفر آموزش ببینند ، از مناطق شلوغ اجتناب کنند و بدانند که عراق در آلودگی غیر معمول نیست. پس از بازگشت به ژاپن ، باید بلافاصله یک آزمایش PCR انجام دهید تا ببینید آیا این آزمایش مثبت است یا خیر. دو هفته قرنطینه برای جلوگیری از شیوع بیماری در کشور.

انتهای پیام

برگزاری رویدادهای ورزشی نیروهای مسلح در هفته دفاع مقدس

به گزارش شفاف به نقل از روابط عمومی نیروهای مسلح ، امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی ، رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح ، در مورد برنامه های این نهاد در هفته دفاع مقدس گفت: وی پذیرفت که و امسال ، اطلاعیه هایی در مورد اجرای این برنامه ها در بخش های مختلف …

برگزاری رویدادهای ورزشی نیروهای مسلح در هفته دفاع مقدس https://livemag.ir/2021/09/برگزاری-رویدادهای-ورزشی-نیروهای-مسلح/ https://livemag.ir/2021/09/برگزاری-رویدادهای-ورزشی-نیروهای-مسلح/#respond Thu, 23 Sep 2021 07:36:41 0000 ورزش و نشاط https://livemag.ir/2021/09/برگزاری-رویدادهای-ورزشی-نیروهای-مسلح/ به گزارش شفاف به نقل از روابط عمومی نیروهای مسلح ، امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی ، رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح ، در مورد برنامه های این نهاد در هفته دفاع مقدس گفت: وی پذیرفت که و امسال ، اطلاعیه هایی در مورد اجرای این برنامه ها در بخش های مختلف …

به گزارش شفاف به نقل از روابط عمومی نیروهای مسلح ، امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی ، رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح ، در مورد برنامه های این نهاد در هفته دفاع مقدس گفت: وی پذیرفت که و امسال ، اطلاعیه هایی در مورد اجرای این برنامه ها در بخش های مختلف اعلام شده است. برنامه ها در اولین روز از هفته دفاع مقدس با کنفرانس کوهنوردی در بالای کلک چال و بازدید از تپه نورالشهدا آغاز می شود.

وی ادامه داد: همچنین فردا مسابقات تنیس روی میز برای بازنشستگان و جانبازان برگزار می شود. همانطور که اشاره کردم ، همه برنامه های هفته دفاع ملی است و گزارشی از اجرای این برنامه ها باید توسط نهادهای مربوط ارائه شود.

رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح افزود: روز پنجشنبه با شهدا موافقت می شود که مقامات و افراد مختلف با بازدید از حرم مطهر شهدا در حالی با آرمان های شهدای گرانقدر به توافق برسند. اهدای گل “همچنین پنجشنبه پنج مسابقه دریایی مربوط به مسابقات جهانی لرزه نگاری در نوشهر برگزار می شود. این مسابقات به صورت آنلاین است و در پایان مسابقه فیلم به سازمان جهانی ارسال می شود تا در نهایت نمایندگی کشور را داشته باشد. شخصاً باشد ، اما به دلیل محدودیت های کرونا ویروس آنلاین خواهد بود.

امیر فولادی گفت: مسابقات دو و میدانی در تمام پادگان های کشور برای سربازان عزیز ، مسابقات طناب کشی و دارت برای فرزندان کارکنان ، مسابقات فضای مجازی برای خانواده ها ، تیراندازی برای کارکنان پایور ، تمرینات آمادگی جسمانی و کلاس های صعود از دیگر برنامه های مرتبط است.با هفته دفاع مقدس. به علاوه بر این ، طرح صعود به یکی از بلندترین قله های هر استان باید توسط نیروهای مسلح کشور اجرا شود.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح در راهپیمایی نمادین اربعین در 26 اکتبر در شهرهای مختلف شرکت خواهند کرد ، افزود: همچنین یک همایش ورزشی باستانی داریم که با هماهنگی فدراسیون ورزش های زورخانه برگزار می شود.

امیر فولادی در پایان گفت: در جدیدترین برنامه مربوط به هفته دفاع مقدس مراسم “شب یاد” به افتخار پیشگامان این عرصه که برای 7 اکتبر برنامه ریزی شده است برگزار می شود.

https://livemag.ir/2021/09/برگزاری-رویدادهای-ورزشی-نیروهای-مسلح/feed/ 0

پایش زیست‌محیطی شبانه صنایع و واحدهای تولیدی خرم‌آباد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، کامران فرمان وی در این زمینه می گوید: نظارت شبانه بر واحدهای صنعتی شهر در هورا مربیرد به طور منظم برای شناسایی و رفع علل احتمالی آلاینده های زیست محیطی و جلوگیری از تخلفات خارج از ساعت انجام می شود. وی اظهار می دارد: “کارشناسان محیط زیست در این دفتر …

پایش زیست‌محیطی شبانه صنایع و واحدهای تولیدی خرم‌آباد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان https://online-mag.ir/2021/09/پایش-زیست‌محیطی-شبانه-صنایع-و-واحدهای/ Tue, 21 Sep 2021 19:53:25 0000 مجله جامعه https://online-mag.ir/2021/09/پایش-زیست‌محیطی-شبانه-صنایع-و-واحدهای/ به گزارش خبرگزاری آنلاین ، کامران فرمان وی در این زمینه می گوید: نظارت شبانه بر واحدهای صنعتی شهر در هورا مربیرد به طور منظم برای شناسایی و رفع علل احتمالی آلاینده های زیست محیطی و جلوگیری از تخلفات خارج از ساعت انجام می شود. وی اظهار می دارد: “کارشناسان محیط زیست در این دفتر …

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، کامران فرمان وی در این زمینه می گوید: نظارت شبانه بر واحدهای صنعتی شهر در هورا مربیرد به طور منظم برای شناسایی و رفع علل احتمالی آلاینده های زیست محیطی و جلوگیری از تخلفات خارج از ساعت انجام می شود.

وی اظهار می دارد: “کارشناسان محیط زیست در این دفتر شاهد نظارت شبانه هستند و بخشهای تولیدی و صنعتی از نظر شرایط محیطی در حال بررسی هستند.”

واحد صنعتی و تولیدی Hora Marbird نظارت شبانه بر محیط زیست

مدیر آژانس حفاظت از محیط زیست هورامربرد گفت: کارشناسان این بخش 24 ساعت شبانه روز بر این بخش ها نظارت می کنند ، زیرا رعایت مقررات زیست محیطی و الزامات بخش های تولید و خدمات صنعتی به منظور جلوگیری از آلودگی و کاهش آثار سوء آن بسیار مهم است.

فرمان وی اظهار می کند که این بازدیدها و نظارت شبانه برای جلوگیری از آلودگی ناشی از فاضلاب تصفیه خانه ها و همچنین فعالیت ها و عملیات تصفیه خانه ها و سایر صنایع که منجر به آلودگی آب خاک و هوا می شود ، انجام می شود. رشته.

وی افزود: طی این نظارت هاها نمونه برداری از صنعت انجام می شود و در صورت آلوده شدن صنعت در لیست صنایع آلوده قرار می گیرد و در صورت افزایش آلودگی ، این بخش صنعت متخلف را از طریق دستگاه قضایی پلمپ می کند.

۱۲۰ بسته لوازم‌ تحریر و ۱۰۰ دست لباس به دانش‌آموزان نیازمند اهدا شد

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند ، مراسم ویژه اسکن نذر آنلاین با حضور مسئولان و دانشمندان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در جوار یادمان شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد. حجت الاسلام حسین واگیلی مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند پس از قرائت عبادت عاشورا و ادای احترام به شهدای …

۱۲۰ بسته لوازم‌ تحریر و ۱۰۰ دست لباس به دانش‌آموزان نیازمند اهدا شد https://livemag.ir/2021/09/۱۲۰-بسته-لوازم‌-تحریر-و-۱۰۰-دست-لباس-به/ https://livemag.ir/2021/09/۱۲۰-بسته-لوازم‌-تحریر-و-۱۰۰-دست-لباس-به/#respond Fri, 17 Sep 2021 07:35:42 0000 ورزش و نشاط https://livemag.ir/2021/09/۱۲۰-بسته-لوازم‌-تحریر-و-۱۰۰-دست-لباس-به/ به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند ، مراسم ویژه اسکن نذر آنلاین با حضور مسئولان و دانشمندان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در جوار یادمان شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد. حجت الاسلام حسین واگیلی مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند پس از قرائت عبادت عاشورا و ادای احترام به شهدای …

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند ، مراسم ویژه اسکن نذر آنلاین با حضور مسئولان و دانشمندان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در جوار یادمان شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد.

حجت الاسلام حسین واگیلی مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند پس از قرائت عبادت عاشورا و ادای احترام به شهدای گمنام دانشگاه در این مراسم سخنرانی کرد. ایمان و افراد موافق بالاترین ارزشها هستند.

مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند شرک و معلولیت بندگان خدا را ضد اسلامی عنوان کرد و افزود: خوشبختانه مردم شریف ایران همواره در خیر و خدمت به جامعه و م believersمنان پیشگام بوده اند. و البته محققان و سنت خوب نقش مهمی ایفا می کند.

به گزارش آنا ، در پایان این مراسم بیش از 120 بسته لوازم التحریر و 100 بسته اهدای پوشاک توسط معاونت فرهنگی بسیج دانشجویی و معاونت ثمره از واحد بیرجند و کمک های سما و دانشگاه آزاد اسلامی در بیرجند برای دانشجویان تهیه و بسته بندی شد. آسیب پذیر ارائه شد.

انتهای پیام / 4117/4062 /

https://livemag.ir/2021/09/۱۲۰-بسته-لوازم‌-تحریر-و-۱۰۰-دست-لباس-به/feed/ 0

کاهش شیب موج پنجم کرونا در سایه واکسیناسیون گسترده مردم

به گزارش خبرگزاری های آنلاین ، مهمترین اخبار کرونری امروز به کاهش شیب مرگ ناشی از بیماری عروق بیماری کرونا اختصاص دارد. همچنین امروز ، اخبار مهمی در مورد بازگشایی مدارس و آموزش آنلاین اعلام شد. به عنوان یکی از مهمترین اخبار کرونا طبقه بندی می شود. پیوندهای زیر به شما امکان دسترسی به اخبار …

کاهش شیب موج پنجم کرونا در سایه واکسیناسیون گسترده مردم https://online-mag.ir/2021/09/کاهش-شیب-موج-پنجم-کرونا-در-سایه-واکسینا/ Mon, 20 Sep 2021 15:14:09 0000 مجله جامعه https://online-mag.ir/2021/09/کاهش-شیب-موج-پنجم-کرونا-در-سایه-واکسینا/ به گزارش خبرگزاری های آنلاین ، مهمترین اخبار کرونری امروز به کاهش شیب مرگ ناشی از بیماری عروق بیماری کرونا اختصاص دارد. همچنین امروز ، اخبار مهمی در مورد بازگشایی مدارس و آموزش آنلاین اعلام شد. به عنوان یکی از مهمترین اخبار کرونا طبقه بندی می شود. پیوندهای زیر به شما امکان دسترسی به اخبار …

به گزارش خبرگزاری های آنلاین ، مهمترین اخبار کرونری امروز به کاهش شیب مرگ ناشی از بیماری عروق بیماری کرونا اختصاص دارد. همچنین امروز ، اخبار مهمی در مورد بازگشایی مدارس و آموزش آنلاین اعلام شد. به عنوان یکی از مهمترین اخبار کرونا طبقه بندی می شود.

پیوندهای زیر به شما امکان دسترسی به اخبار دقیق مربوط به کرونا را می دهد.

بدون واکسیناسیون برای 18 سالگی در اصفهان / روستای شهر سرخ

سخنگوی ستاد دولتی ویروس کرونا واکسیناسیون افراد بالای 18 سال تا دوم اکتبر در همه روستاهای اصفهان و شهرهای زیر 20000 نفر اعلام شده است.

آیا کودکان نیز مانند بزرگسالان نیاز به دوبار واکسیناسیون دارند؟

در ماه های اخیر گزارش هایی مبنی بر تایید برخی واکسن ها برای کودکان در سراسر جهان منتشر شده است ، اما کودکان باید واکسینه شوند و مانند بزرگسالان ، کودکان نیز باید دوبار واکسینه شوند.

بیش از 70 درصد جمعیت هدف تهران واکسینه شده اند

در تهران ، 7،723،363 واکسیناسیون از 10،862،252 نفر به جمعیت مورد نظر ویروس کرونا این بدان معناست که بیش از 71 درصد از جمعیت هدف پایتخت واکسینه شده اند.

کاهش شیب موج پنجم کرونا در سایه واکسیناسیون گسترده مردم

صدور گواهینامه واکسیناسیون در ورق زباله

در شهر بایرام ، لارستان ، به جای کارت های واکسیناسیون ، یادداشت های دست نویس روی کاغذ به افراد واکسینه شده داده شد.

استاندار تهران: واکسیناسیون باید تا 31 اکتبر به پایان برسد

استاندار تهران در خصوص واکسیناسیون افراد بالای 18 سال در تهران گفت: تنها مانع واکسیناسیون افراد بالای 18 سال در تهران ، سیستم رزرواسیون است که به زودی برداشته می شود و هیچ مانع دیگری برای واکسیناسیون عمومی در تهران وجود ندارد. ..

17397 بیماری عفونی جدید ویروس کرونا در ژاپن

17،000 397 بیمار جدید در 24 ساعت گذشته ویروس کرونا آنها در داخل شناسایی شدند و متأسفانه 344 نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست دادند.

پس از واکسیناسیون ، پرستار در نتیجه فوت کرد ویروس کرونا صفر شد

رئیس سازمان پرستاری اعلام کرد: پس از واکسیناسیون ویروس کرونا برای پرستاران سنتی ویروس کرونا پرستارانی که هر دو واکسن را دریافت کرده بودند ، دریافت نکردند

قرنطینه دلتا کرونا 3 هفته است

یک متخصص گوارش گفت: “افراد مبتلا به دلتای کرونری در روز 21 قرنطینه می شوند.”

مدارس تهران در ماه اکتبر “غایب” خواهند بود

مدیر آموزش و پرورش استان تهران گفت: مدارس تهران فقط در آنلاین ماه آموزش از راه دور دارند.

تزریق واکسن ویروس کرونا نوجوانان چه عوارضی دارند؟

دبیر کمیته علمی ملی ویروس کرونا با بیان واکسن ویروس کرونا وی گفت: والدین نباید نگران واکسیناسیون باشند. ویروس کرونا بچه ای ندارم.

کاهش شیب موج 5 کرونا در پشت واکسیناسیون گسترده مردم

نظرسنجی: بازگشایی مدرسه در اسرع وقت

بر اساس نتایج نظرسنجی های آنلاین ، بسیاری از حضور کودکان در خانه در طول سال تحصیلی ناراضی هستند و بیشتر به این دلیل است که “تسریع واکسیناسیون” در شرایط کنونی مدرسه را بازگشایی می کند. من فکر می کنم این بهترین راه برای انجام این کار است.

قبل و بعد از واکسیناسیون ویروس کرونا چه باید کرد؟

قبل و بعد از بیماری ویروس کرونا واکسن کووید -19 با واکسن چه کنیم و چه اطلاعاتی داشته باشیم.

کدام واکسن برای دانش آموزان مناسب است؟

در نهایت قطار واکسیناسیون ویروس کرونا ما به ایستگاه دانش آموزان و افراد زیر 18 سال رسیدیم و با گسترش واکسیناسیون ، سرانجام می توان انتظار داشت که مدرسه تقریباً در یک سال و نیم بازگشایی شود.

امسال این بیماری را بیش از هر زمان دیگری جدی بگیرید

با آمدن پاییز و زمستان هر سال ، شیوع آنفولانزا افزایش می یابد و بسیاری از افراد ، به ویژه افراد مسن و بیماری های خاص ، بر اثر این بیماری جان خود را از دست می دهند.

۴۷۲۳۱

سود ۴۰۰ میلیاردی استانبول از ایرانی‌ها

ماجرا با توییت خبرنگار موسیقی و اعلام 120 میلیارد تن و فروش 30 هزار بلیت کنسرت های ترکیه در ماه سپتامبر آغاز نشد. داستان از آنجا شروع شد که برخی از افراد برای واکسیناسیون به کشورهای همسایه رفتند. آنها میلیون ها پول دادند تا به آنجا بروند و واکسن بزنند. در همان زمان ، اخباری …

سود ۴۰۰ میلیاردی استانبول از ایرانی‌ها https://livemag.ir/2021/09/سود-۴۰۰-میلیاردی-استانبول-از-ایرانی‌ه/ https://livemag.ir/2021/09/سود-۴۰۰-میلیاردی-استانبول-از-ایرانی‌ه/#respond Tue, 14 Sep 2021 12:44:24 0000 عمومی https://livemag.ir/2021/09/سود-۴۰۰-میلیاردی-استانبول-از-ایرانی‌ه/ ماجرا با توییت خبرنگار موسیقی و اعلام 120 میلیارد تن و فروش 30 هزار بلیت کنسرت های ترکیه در ماه سپتامبر آغاز نشد. داستان از آنجا شروع شد که برخی از افراد برای واکسیناسیون به کشورهای همسایه رفتند. آنها میلیون ها پول دادند تا به آنجا بروند و واکسن بزنند. در همان زمان ، اخباری …

ماجرا با توییت خبرنگار موسیقی و اعلام 120 میلیارد تن و فروش 30 هزار بلیت کنسرت های ترکیه در ماه سپتامبر آغاز نشد. داستان از آنجا شروع شد که برخی از افراد برای واکسیناسیون به کشورهای همسایه رفتند. آنها میلیون ها پول دادند تا به آنجا بروند و واکسن بزنند. در همان زمان ، اخباری مبنی بر از سرگیری کنسرت ها در چندین کشور همسایه منتشر شد. ترکیه همیشه یکی از بهترین گزینه ها برای کنسرت بوده است. اکنون ، در حالی که واکسیناسیون در بلغارستان در حال افزایش است ، کنسرت های مختلفی در استانبول برگزار می شود.

به گزارش مجله زنده خبری ، روزنامه فرهیختگان در ادامه می نویسد: بدیهی است که محدودیت های اجتماعی در ترکیه بیش از یک ماه است که برداشته شده و جمع آوری مکان های بسته امکان پذیر است. رعایت فاصله اجتماعی در حمل و نقل عمومی الزامی نیست. تنها محدودیتی که وجود دارد الزام استفاده از ماسک ، حتی در خارج از منزل است. در این شرایط و با وجود اینکه گفته می شود صدور کارت واکسن برای تزریق با دوز یا تأیید تاج منفی اجباری است ، اما گزارش برخی رسانه های غیر ایرانی نشان می دهد که در این مورد سختگیری خاصی وجود ندارد.

جدا از بحث در مورد تاج ، که یک موضوع بسیار مهم است و احتمالاً هنگام بازگشت این گروه به کشور ، تأثیر آن را خواهیم دید ، اما هزینه های این سفر پرداخت می شود. مخارجی که بخش عمده آن سوءاستفاده از وضعیت کنونی در جهان و ایران است.

ما همان 30 هزار بلیط را بررسی می کنیم و کنسرت هایی را که در روزهای آینده برگزار می شود در نظر می گیریم. ما تخمین می زنیم که هزینه متوسط ​​هر فرد برای بازگشت به استانبول در تورهای مختلف 5 میلیون تن است. اگرچه بسته به نوع سیستم یا پرواز چارتر ، این تعداد متفاوت است. ما این 30،000 بلیط را به طور متوسط ​​در 5 میلیون تن ضرب می کنیم. ما تنها به هزینه سفر برگشت به 150 میلیارد تن می رسیم. 120 میلیارد تن به قیمت خرید بلیط اضافه کنید. تاکنون ، بدون در نظر گرفتن هزینه اقامت و خریدهای جانبی ، 270 میلیارد تن پول از جیب ایرانیانی که برای کنسرت به استانبول رفته بودند ، خارج شده است.

حالا می رسیم به قسمتی که در مورد وسط صحبت می کنیم. هتل های 2 ستاره استانبول از نظر قیمت مناسب هستند. آنها امکانات رفاهی مانند اینترنت ، صبحانه ، رستوران و کافه را برای مسافران و گردشگران ارائه می دهند. با این حال ، دیگران دارای امکاناتی مانند پارکینگ ، سونا و شاتل فرودگاهی هستند. قیمت اقامت های شبانه در این هتل ها از 24 دلار تا تقریبا 106 دلار متغیر است. با توجه به قیمت 26000 تن و میانگین فرضی 50 دلار برای هر نفر در هتل دوستاره ، به رقم 1.3 میلیون تن می رسیم. هیچ تعداد رسمی از ایرانیانی که به هتل دو ستاره رفته اند وجود ندارد ، اما اگر یک سوم آنها 30 هزار نفر به هتل دو ستاره بروند ، ما به 13 میلیارد تن می رسیم. بدیهی است که آنها برای اقامت در هتل های سه ستاره استانبول باید هزینه بیشتری بپردازند. قیمت اقامت یک شب در این هتل ها از 311 پوند شروع می شود و تا 656 پوند می رسد. اگر هر پوند را 3200 تن و به طور متوسط ​​500 پوند در نظر بگیریم ، این رقم 1.600.000 تن است. ما تخمین می زنیم که یک سوم هتل های سه ستاره ناپدید شده اند. 16 میلیارد تن هزینه اقامت برای این 10 هزار نفر خواهد بود. حدود 30 میلیارد تن به 270 میلیارد تن قبلی اضافه کنید. قیمت رزرو اتاق در هتل 4 ستاره بین 527 پوند تا 1008 لیر ترکیه و قیمت رزرو هتل پنج ستاره از 102 تا 498 دلار است. ما همچنین برآورد می کنیم که سطح متوسط ​​هتل های چهار و پنج ستاره 300 دلار است. ما گفته بودیم که دلار را 26000 تن محاسبه کرده ایم و قیمت اقامت یک نفر در هتل های 4 و 5 ستاره به طور متوسط ​​حدود 7 میلیون و 800 هزار تن بوده است. سومین 10 هزار نفر که احتمالاً از نظر مالی بسیار خوب هستند در این هتل ها اقامت دارند. قیمت این گروه ثروتمند 78 میلیارد تن خواهد بود.

حالا 78 میلیارد تومان به 300 میلیارد تومان قبلی اضافه کنید تا بدانید هموطنان ما چقدر عزیز هستند که احتمالاً قبل از گرفتن مخارج محرم اعتراض کرده و ماجرای کمک به جامعه بین المللی با واکسن ها را ترک کردند ، به ترکیه سفر کردند و در کنسرت ها شرکت کردند. آنها پرداخت کردند.

انتهای پیام

https://livemag.ir/2021/09/سود-۴۰۰-میلیاردی-استانبول-از-ایرانی‌ه/feed/ 0

بیمارستان نوسازی که در زلزله تهران تخریب می‌شود!

ما در این سالها در مورد زلزله مهیب تهران صحبت می کردیم و همه ما سالها نگران آن بودیم و اکنون که از میدان توحید می گذرم ، باید بد و غلط ، بله ، بد و غلط به امام خمینی (ره) بگویم. ساختمان بیمارستان. ساعت ها با خود بجنگید تا بالاخره فراموش کنید!تصویر این …

بیمارستان نوسازی که در زلزله تهران تخریب می‌شود! https://livemag.ir/2021/09/بیمارستان-نوسازی-که-در-زلزله-تهران-تخر/ https://livemag.ir/2021/09/بیمارستان-نوسازی-که-در-زلزله-تهران-تخر/#respond Thu, 16 Sep 2021 12:47:14 0000 عمومی https://livemag.ir/2021/09/بیمارستان-نوسازی-که-در-زلزله-تهران-تخر/ ما در این سالها در مورد زلزله مهیب تهران صحبت می کردیم و همه ما سالها نگران آن بودیم و اکنون که از میدان توحید می گذرم ، باید بد و غلط ، بله ، بد و غلط به امام خمینی (ره) بگویم. ساختمان بیمارستان. ساعت ها با خود بجنگید تا بالاخره فراموش کنید!تصویر این …

ما در این سالها در مورد زلزله مهیب تهران صحبت می کردیم و همه ما سالها نگران آن بودیم و اکنون که از میدان توحید می گذرم ، باید بد و غلط ، بله ، بد و غلط به امام خمینی (ره) بگویم. ساختمان بیمارستان. ساعت ها با خود بجنگید تا بالاخره فراموش کنید!
تصویر این بیمارستان منحصر به فرد این است که طراحان و کارفرمای آن و شهرداری منطقه بدون شک باید بالاترین مدال کشور را برای این پدیده و خلاقیت بزرگ دریافت کنند.

بیمارستان بازسازی شده که در زلزله تهران تخریب می شود!

بیمارستان بازسازی شده که در زلزله تهران تخریب می شود!

چند سال پیش ، زمانی که سالن و ایستگاه مترو در زیر و در کنار یک ساختمان ساخته می شد ، از طرف رئیس بیمارستان دعوت شدم تا از قسمت آلوده و ساختمان مجتمع دیدن کنم که به دلیل ترک های جدی و عمیق تخلیه شد. مشوق های ساخت مترو من چک می کنم.
در همان زمان ، من گفتم که بهترین کار تخلیه است و در همان زمان از مدیر فنی مجتمع که اجازه ساخت این ساختمان ناهمگن ، نمای شیشه ای با این ساختار مردود را به مترو و اصلی داد ، درخواست کردم. بزرگراه در شهر

نمیدونم داستان واقعا چیه؟ چرا این موارد یکی پس از دیگری در کشور اتفاق می افتد؟ آیا مسئولیت در کشور ما به این معنی نیست؟

اول ، نیازی به احداث ایستگاه مترو در زیر و در کنار ساختمان بخش بیماری های عفونی نبود. هپاتیت) و هزینه های گزاف تعمیر بیمارستان را متحمل نشوید! من از این تصمیم مترو و بیمارستان شگفت زده شده ام!

دوم ، کدام مشاور نادان ، کدام کارفرما و کدام نهاد قانونی در کشور مجوز ساخت چنین ساختمانی را در شهر لرزه نگاری تهران ، جنب بزرگراه اصلی صادر کرده است. خود بیمارستان در طول زلزله نیاز به درمان دارد ، بنابراین چگونه می توانیم برای زمان پس از زلزله به آن تکیه کنیم. اگر در ورودی پارک وی واژگون شود و جاده را ببندد چه اتفاقی می افتد؟ آیا معماری این ساختمان با ساختمانهای موجود در مجموعه بازمانده از جنگ جهانی و یا حتی محیط و ساختمانهای میدان توحید مطابقت دارد؟

من خود به خود بیمارستان را برای زلزله ٧٠ سال ارزیابی کردم ، به یاد دارم وقتی به بیمارستان امام خمینی (ره) رسیدم و نقشه ها را در یک اتاق فرسوده پیدا کردم (باید اسکن و در محل مناسب ذخیره شود!) آنچه من دیدم و از آنجا قابل مشاهده بود نقشه ها را به همکاران گفتم. آفرین به عناصر این ساختمانها ایمن هستند. حداقل اینجا احساس راحتی می کنم. اکنون ، سالها پس از جنگ جهانی دوم ، ما در حال ساختن ساختمانی هستیم که از هر نظر اشتباه و آسیب پذیر است! چرا؟ من نمی دانم طرز فکر در طراحی قالب چگونه بود؟ نمای شیشه ای ، هندسه عناصر محافظ باد و پیچاندن سازه ها در زلزله و ده ها مشکل دیگر ، شاید صدها!

من می دانم که اگر این یادداشت به دست پرسنل و مشاوران این ساختمان برسد ، هزاران بحث درباره قوانین به کار گرفته شده برای ایمنی این بیمارستان وجود دارد که حتی در اروپا ، آمریکا ، بیمارستان های مریخ و غیره اعمال نشده است! آنها خواهند گفت ، اما در اینجا من می گویم که این کاملا اشتباه است و من حاضرم نقطه به نقطه آن را در یک بحث عمومی یا تلویزیونی با حضور طراحان ساختمان مطرح کنم.

به یاد داشته باشید که این بیمارستان با پرداخت بیماران درمانده و فقرا ساخته شده است ، بنابراین قابل بخشش نیست! من به همه افراد از ابتدا تا انتها ، از کارفرما ، مشاور ، پیمانکار و غیره توصیه می کنم که هر شخصی را که در برنامه است تضمین کرده و امضاء کند و مسئولیت خود را در طول زندگی به عهده بگیرد.

همچنین می خواهم بگویم که متأسفانه بسیاری از بیمارستان ها در کشور به همین دلیل در حال ساخت هستند …! بیمارستان تخریب شده سر پل ذهاب در زلزله کرمانشاه که توسط وزارت بهداشت به شدت مانور داده و جلساتی برای یادگیری نحوه ساخت و طراحی برپا کرده بود ، نمونه بارز این امر بود.
اصلا کسی هست؟ اصلا کسی به این حرفا گوش میده؟ نیازی به دشمن دیگر نیست! به این بیمارستان و بقیه فکر کنید!

* استاد نمونه کشور مهندسی سازه ، مدیریت زلزله و بحران و بنیانگذار پایداری و مدیریت بحران در ایران

https://livemag.ir/2021/09/بیمارستان-نوسازی-که-در-زلزله-تهران-تخر/feed/ 0

12345678910
last